تیتر خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / استقبال مردمی از «پویش همشاگردی» و کمک به دانش آموزان محروم+تصاویر- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

استقبال مردمی از «پویش همشاگردی» و کمک به دانش آموزان محروم+تصاویر- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

حامد وحدتی‌فر، مسئول گروه جهادی احسان، در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به برگزاری پویش هم‌شاگردی گفت: طی فراخوانی که در سطح شهر زده شد، دفترها و کاغذهای باطله جمع‌آوری از اوایل  خردادماه تا ۳۱ تیرماه جمع آوری شد. البته به علت استقبال فراوان مردم از این طرح ، فراخوان شش روز تمدید شد و جمع آوری کاغذهای باطله تا ۶ مردادماه ادامه داشت. ما با جمع‌آوری کاغدهای باطله و تبدیل آن‌ها به دفتر مشق و لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت به این قشر از مردم کمک خواهیم کرد.

وی افزود: طرح پویش همشاگردی برای نخستین بار در این وسعت و با این انسجام توسط گروه جهادی احسان وابسته به پایگاه بسیج بصائر واقع در ده ونک در تهران اجرا می‌شود. بیش از یک تُن کاغذ باطله از طریق پایگاه مردمی که برای تحویل در اطلاعیه پویش هم‌شاگردی معرفی شده بود، جمع‌آوری شده است. با فروش آن هزینه دفتر مشق‌ها تأمین شده و هزینه مابقی لوازم التحریرها نیز توسط خیرین تأمین خواهد شد. ۵۰۰ بسته لوازم‌التحریر اولیه دخترانه و پسرانه که برای هر بسته حدود ۲۵ الی ۳۰ هزار تومان هزینه شده است، تهیه خواهد شد.

وحدتی فرد در ادامه تصریح کرد: این بسته‌های لوازم التحریر به دست سر شبکه‌های جهادی می‌رسد تا در مناطقی همچون پیشوا، بشاگرد، رباط کریم، خیرآباد ورامین و…توزیع شود. منطقه هدف ما برای توزیع این بسته‌ها مناطق محروم حاشیه شهر تهران است. توزیع بسته‌های لوازم التحریر از اول مهرماه و همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، آغاز خواهد شد. البته پیش از آغاز توزیع رسمی، در مناطقی از لرستان و سوسنگرد توزع‌ها آغاز شده است.

انتهای پیام/


Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مهدی کوشکی از تهران تا ونکوور!- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گزارش خبرنگار فرهنگی تسنیم، مهدی کوشکی این روزها دو پروژه تئاتری را به‌صورت موازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *