تیتر خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / خلاقیت گروه‌های جهادی در تهیه ۱۰۰۰ بسته ویژه کودک به مناسبت عید غدیر- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

خلاقیت گروه‌های جهادی در تهیه ۱۰۰۰ بسته ویژه کودک به مناسبت عید غدیر- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

مصطفی عباسی، مسئول جمعیت مردمی امام حسنی‌ها با اشاره به برنامه ویژه این جمعیت برای عید غدیر خم در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، گفت: گروه‌های مختلف جهادی از جمعیت بزرگ امام حسنی‌ها هر سال در روز عید غدیر برنامه‌های مختلفی برای خانواده‌های محروم حاشیه پایتخت داشتند. برنامه‌های همچون اطعام، توزیع بسته‌های ارزاق، برپایی ایستگاه صلواتی، برگزاری جشن عید و… اما در تمام این برنامه‌ها کودکان سهمی نداشته‌اند و هیچ برنامه ویژه‌ای برای کودکان تدارک دیده نشده است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم برنامه‌ای پیوست کارهای متنوعی که گروه‌های جهادی در روز عید غدیر برگزار می‌کنند را به اجرا درآوریم اما با محوریت کودکان.

وی افزود: ۱۰۰۰ پک ویژه کودک حاوی خوراکی‌های خوشمزه و هدیه کوچک بازی تدارک دیده شده که هر پک به ارزش ۵ هزار تومان تهیه می‌شود. این پک‌ها با عنوان قابل فهم برای کودکان جایگزین عنوان « عید غدیر» طراحی شده است. عنوان پک‌های ویژه کودکان «همه شادیم در بهترین روز خدا» در نظر گرفته شده و طرحی کودکانه برای آن طراحی شده است.

مسئول جمعیت مردمی «امام حسنی‌ها» در ادامه تصریح کرد: خواستیم شکل ظاهری و عنوان آن برای بچه‌ها ساده و القا کننده مفهومی شاد باشد. بسته بندی پک‌های کودکان توسط یک شبکه ۴۰ نفری انجام خواهد شد و پیوست هدایای گروه‌های جهادی بین خانواده‌های محروم پایتخت و مناطقی همچون ورامین، کوره فرنگی، حصارک کرج، شهریار، خاک سفید، پاکدشت و…توزیع خواهد شد.

جنبش مردمی امام حسنی‌ها از ۹ گروه جهادی و ۲۷ گروه خیریه مردمی و هیأت تشکیل شده است که بیشتر در مناطق حاشیه شهر تهران فعالیت دارد اما شاخه‌های استانی آن در سیستان و بلوچستان، کرمان، لرستان و… نیز فعال است.

انتهای پیام/


Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مهدی کوشکی از تهران تا ونکوور!- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گزارش خبرنگار فرهنگی تسنیم، مهدی کوشکی این روزها دو پروژه تئاتری را به‌صورت موازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *