تیتر خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / سایت انجمن عکاسی میراث فرهنگی رونمایی شد- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

سایت انجمن عکاسی میراث فرهنگی رونمایی شد- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا به نقل از روابط عمومی انجمن عکاسی میراث فرهنگی، در گردهمایی اعضای انجمن عکاسی میراث فرهنگی سایت این انجمن به نشانی chpsi.it رونمایی شد.

مسعود زنده روح کرمانی رئیس هیأت مدیره انجمن عکاسی میراث فرهنگی در این مراسم گفت: در یک سال و نیم گذشته سعی شد ساختار و نظمی در انجمن برقرار شود و امور اداری و عضویت افراد دیجیتال شود. در این راستا سایت انجمن عکاسی میراث فرهنگی راه اندازی شد و از این پس عضویت افراد از طریق سایت انجام می‌شود. اعضای انجمن در سایت صفحه‌ای دارند و درخواستمان این است که اطلاعات خود را درباره فعالیت‌ها، آثار، نمایشگاه‌ها و … در سایت تکمیل کنند.

وی افزود: عصرانه عکاسی از برنامه‌های انجمن است که با همکاری سازمان نوسازی اراضی عباس آباد ۱۸ مرداد ماه در پل طبیعت برگزار می‌شود. این برنامه در سه محور معماری و فضاهای شهر، طبیعت و چشم اندازهای طبیعت و مردم برگزار می‌شود و اعضای انجمن می‌توانند برای شرکت در این برنامه در سایت انجمن ثبت نام کنند.

 

رئیس هیأت مدیره انجمن عکاسی میراث فرهنگی ادامه داد: تفاهم نامه‌ای بین انجمن و امور پایگاه‌های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برقرار شده است که بر اساس آن اعضای انجمن با معرفی انجمن می‌توانند از امکانات پایگاه‌های میراث فرهنگی استفاده کنند.

زنده روح کرمانی یادآور شد: سال گذشته نیز تفاهم نامه‌ای میان انجمن عکاسی میراث فرهنگی و انجمن دوستی ایران و فرانسه امضا شد که بر اساس این تفاهم نامه همکاری‌هایی برای ثبت جهانی میراث ایران خواهیم داشت و کتاب مشترکی با همکاری انجمن عکاسی میراث فرهنگی و انجمن دوستی ایران و فرانسه تهیه خواهد شد.

 

علیرضا بای مدیرکل روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز در این مراسم گفت: کاری که عکاسان میراث فرهنگی انجام می‌دهند ثبت فرهنگ و تاریخ است و عکاسان میراث فرهنگی انتقال‌دهنده فرهنگ و تاریخ و تمدن از نسلی به نسل دیگر هستند.

وی افزود: سازمان میراث فرهنگی این آمادگی را دارد تا با اعضای انجمن عکاسان میراث فرهنگی برای به تصویر کشیدن آثار فرهنگی-تاریخی و جاذبه‌های گردشگری کشور همکاری‌های لازم را انجام دهد. جاذبه‌های گردشگری بی نظیر و آثار فرهنگی-تاریخی زیبایی داریم که می‌توان از دریچه دوربین عکاسی آنها را به علاقه مندان و عموم مردم معرفی کرد.

 

در این مراسم تعدادی از اعضای انجمن عکاسی میراث فرهنگی، مدیران شرکت‌های تجهیزات عکاسی، معاون گردشگری سازمان نوسازی اراضی عباس آباد و مدیرکل روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری حضور داشتند.اکبر عالمی، کامران عدل، سیف الله صمدیان، سیمون آیوازیان، علی قلم سیاه، اسماعیل عباسی، فرزاد هاشمی، جاسم غضبانپور، افشین بختیار، امیرعلی جوادیان و … نیز از دیگر حاضران این مراسم حضور بودند.

 

انتهای پیام/


Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مهدی کوشکی از تهران تا ونکوور!- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گزارش خبرنگار فرهنگی تسنیم، مهدی کوشکی این روزها دو پروژه تئاتری را به‌صورت موازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *