تیتر خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / عدم رسیدگی مسئول بنیاد شهید به جانبازان نخاعی منجر به استعفایم شد- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

عدم رسیدگی مسئول بنیاد شهید به جانبازان نخاعی منجر به استعفایم شد- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

مهدی اسدزاده که برای دومین سال متوالی در مجمع عمومی انجمن جانبازان نخاعی حائز بالاترین رای در انتخابات شده و به هیئت مدیره انجمن راه یافته بود، از سمت مدیرعاملی انجمن جانبازان نخاعی استعفا کرد که مورد موافقت سایر اعضای هیئت مدیره قرار گرفت. مهدی اسدزاده در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به علت استعفایش از مدیر عاملی انجمن جانبازان نخاعی گفت: به علت مشکلاتی که در برخورد با مسئولین بنیاد شهید پیش آمد، از ادامه این مسئولیت صرف نظر کردم و ترجیح دادم از این مدیریت کناره‌گیری کنم.

وی افزود: بیش از یک سال است که درخواست ملاقات از آقای شهیدی، ریاست بنیاد را برای درمیان گذاشتن مشکلات جانبازان نخاعی داشته‌ام. بیش از ۱۰ مرتبه برای ملاقات با آقای شهیدی نامه نگاری کردیم. جهت پیگیری مشکلات درمانی جانبازان نخاعی، مسائل مربوط به بیمه تکمیلی و ویلچر خواهان دیدار و رفع مشکلات بودم اما متاسفانه با وجود اینکه خودم ۲۵ سال است که کارمند بنیاد شهید هستم و می‌بایست مسئولین بنیاد با من به عنوان کارمند خود تعامل بیشتری داشته باشند اما نه تنها کمکی به رفع مشکلات نکردند بلکه چوب لای چرخ فعالیت‌های ما نیز گذاشتند.

اسدزاده با اشاره به فراهم نشدن وقت ملاقات با رئیس بنیاد گفت: این اواخر عدم ملاقات با رئیس بنیاد را به مسئله بیماری ایشان مربوط دانستند. مشکلات را با معاونت‌های مختلف بنیاد از جمله مالی، بهداشت و درمان، تعاون و فرهنگی در میان گذاشتیم اما عموما موضوع عدم اعتبار را بهانه می‌کنند. جانبازان نخاعی مشکلات عدیده‌ای دارند. خیلی از شرکت‌ها، بیمارستان‌ها و داروخانه‌ها قرارداد با بیمه تکمیلی جانبازان را به هم زده‌اند. بخصوص این جانبازان با معضل ویلچر روبرو هستند. ویلچر در بچه‌های نخاعی، موضوعی بسیار مهم و اساسی است اما حالا با کمبود ویلچر نخاعی‌ها روبرو هستیم و انبارهای بنیاد از این نوع ویلچر خالیست.

او در پایان تصریح کرد: با وجود این مشکلات عدیده‌ای که وجود دارد، ترجیح دادم از مدیریت کناره‌گیری کنم و می‌خواهم جانبازان بدانند چرا حل مشکلاتشان به تعویق افتاده و ما نتوانستیم کاری را از پیش ببریم. در حال حاضر مسئله جانباز نخاعی مسئله مهمی است. به قول برخی دوستان دهه آخر عمر این بچه‌هاست. ما از ابتدای سال ۹۸ تا کنون که سه ماه از سال می‌گذرد ۲۵ نفر از جانبازان نخاعی را از دست دادیم. و از همه کسانی که می‌توانند در این راستا کاری برای حل مشکلات این جانبازان انجام دهند، می‌خواهم که قدم پیش بگذارند.

انتهای پیام/


Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مهدی کوشکی از تهران تا ونکوور!- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گزارش خبرنگار فرهنگی تسنیم، مهدی کوشکی این روزها دو پروژه تئاتری را به‌صورت موازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *