تیتر خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / مجری «گردونه» تلویزیون درگذشت/ سرطان، علت اصلی درگذشت مجری جوان تلویزیون- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

مجری «گردونه» تلویزیون درگذشت/ سرطان، علت اصلی درگذشت مجری جوان تلویزیون- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، فائقه دوستی به علت بیماری سرطان درگذشت. هاشم تفکری بافقی کارگردان برنامه «از لاک جیغ تا خدا» که روزی “دوستی” به عنوان مهمان این برنامه پایش به تلویزیون باز شد این خبر را در گفتگویی کوتاه با خبرنگار خبرگزاری تسنیم، تأیید کرد.

او تصریح کرد: روزی به برنامه «لاک جیغ تا خدا» آمد که تحول پیدا کرده بود از روزگاری که حتی جانماز خودش را آتش زده بود و به یک کفر عجیبی رسید و به یک تحول وصف‌ناپذیری دست پیدا کرد. در مهمانی آن روز برنامه ما تمام این فرآیند را برای مخاطبین تشریح کرد. به خاطر آن استعداد نهفته مجری‌گری، «گردونه» تلویزیون را با اجرای او روی آنتن بردیم.

تفکری بافقی تأکید کرد: «گردونه» برنامه‌ای بود که در قالب یک مستند داستانی روایت‌گر سفر‌های تفریحی چند دختر دانش آموز محجبه تهرانی بود که در شهر و یا در حومه آن اتفاق می‌افتاد. این برنامه ۲۶ قسمتی برای شبکه امید ساخته شد و یکی از مجری بازیگرهای این برنامه، فائقه دوستی بود.

وی با اشاره به اینکه منتظر بودیم حالِ فائقه خوب شود تا پیشنهاد اجرای یک برنامه کودک را به او بدهیم، تصریح کرد: منتظر بودیم حال فائقه خوب شود و پیشنهاد اجرای یک برنامه کودک را به او بدهیم. چرا که استعداد عجیبی در ارتباط با مخاطب داشت و می‌توانست یکی از بهترین‌های عرصه کودک شود. حتی به این نکته فکر کردیم یک عمه فاقوله‌ای برای تلویزیون پدید می‌آید. او به عنوان مجری و یک بچه غول عروسکی هم کنار او طراحی شود و این برنامه روی آنتن شبکه کودک برود؛ اما اجل مهلت نداد.

انتهای پیام/


Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مهدی کوشکی از تهران تا ونکوور!- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گزارش خبرنگار فرهنگی تسنیم، مهدی کوشکی این روزها دو پروژه تئاتری را به‌صورت موازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *