تیتر خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / مدیر رادیو قرآن منصوب شد- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

مدیر رادیو قرآن منصوب شد- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، حکم جدید حمید شاه‌آبادی معاون صدا، مجتبی ایزدی را به عنوان مدیر جدید شبکه رادیویی قرآن معرفی کرد. او ضمن تأیید این خبر در گفتگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم، گفت: رادیو قرآن در دوره جدید کاری نیازمند مدیریت اخلاق‌محور و خلاق‌محور است. امیدوارم با برنامه‌ای خلاقانه برای رادیو قرآن، روزهای خوب و پرموفقیتی را برای این شبکه رادیویی رقم بزنیم. 

وی تصریح کرد: واقعاً خرسندم که قرار است در شبکه قرآن خدمتگزاری کنم. این اتفاق نعمتی است که البته قبلاً در قائم‌مقامی شبکه قرآن، مدیریت در بخش‌های مختلف شبکه قرآن سیما، این توفیق نصیب بنده شده و از فردا یا شنبه به طور رسمی مدیریت رادیو قرآن را برعهده خواهم گرفت. سابقه مدیرکلی ساختار و تشکیلات سازمان صداوسیما و ارزیابی و عملکرد رسانه‌ملی پشتوانه خوبی است که در حوزه‌های پیش‌ساختی و ارزیابی عملکرد بتوانم تغییر و تحولات محسوسی را ایجاد کنم. چرا که ارتقاء این بخش‌ها موجب اثربخشی و کارآیی شبکه رادیویی قرآن خواهد شد. 

ایزدی مدیر جدید رادیو قرآن تأکید کرد: در حوزه ساختار تشکیلات به واسطه تجربیاتی که در عرصه مدیریت ساختار تشکیلات داشته‌ام حتماً در حوزه ساماندهی شبکه و بازنگری شبکه رادیویی قرآن اقداماتی انجام خواهد شد که یک گام رو به جلو در پیشبرد اهداف این شبکه رادیویی، محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

 


Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مهدی کوشکی از تهران تا ونکوور!- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گزارش خبرنگار فرهنگی تسنیم، مهدی کوشکی این روزها دو پروژه تئاتری را به‌صورت موازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *