تیتر خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / پایان کار کلاسیک‌نوازان در جشنواره ملی موسیقی جوان- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

پایان کار کلاسیک‌نوازان در جشنواره ملی موسیقی جوان- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تالار رودکی در این روز از نوازندگان رده‌های سنی الف، ب و ج میزبانی کرد و نفرات راه‌یافته به مرحله نهایی مقابل هیأت داوران قرار گرفتند. در این روز ربکا آشوقیان، لیلا رمضان، فریماه قوام‌صدری و رافائل میناسکانیان اعضای هیأت داوران بخش پیانو و محسن تویسرکانی، داوود جعفری‌امید، صنم قراچه‌داغی، کریم قربانی و نادر مرتضی‌پور اعضای هیأت داوران بخش ویولنسل و کنترباس را تشکیل دادند.

بر اساس این گزارش، جشنواره در بخش نخست کار خود را با نوازندگان پیانو رده‌های سنی الف و ب آغاز کرد و در ابتدا کوروش بت‌فریب از رده سنی الف به‌روی صحنه حاضر شد و قطعات خود را اجرا کرد. پس از او، ساغر حاجی‌محمدجوادی، شاهین معدنی‌پور، امیرماهد میراشرفی، ساسان سادات‌اخوی و مهرشاد زیدی از این رده سنی به‌روی صحنه حاضر شدند و قطعات خود را اجرا کردند.

پس از استراحتی کوتاه، نوبت به رده سنی ب رسید. امیربهادر نصیری‌فر، نیما شناوری، مهیا محرومی، پویا خدایی، مبین چنگیزیان و مهران مظلوم مقدم نفراتی بودند که به‌نوبت مقابل هیأت داوران قرار گرفتند و به پیانونوازی پرداختند.

بخش دوم روز پایانی جشنواره، به نوازندگان پیانو رده سنی ج اختصاص داشت و در ابتدا ارشیا قربانی از این رده سنی به‌روی حاضر شد و قطعات خود را اجرا کرد. پس از او، پوریا رمضانیان، افشین نصرتی و حسین خزلی به‌نوبت به‌روی صحنه حاضر شدند و قطعات خود را اجرا کردند.

بخش سوم و پایانی روز بیست و پنجم جشنواره، به نوازندگان ویولنسل و کنترباس اختصاص داشت و در ابتدا در بخش ویولنسل، هستی علیزاده از رده سنی الف به‌روی صحنه حاضر شد و قطعات خود را اجرا کرد. پس از او، آوا محرابی، روژین خائف، کیمیا کوچکی کورکاء، آروین معینی‌نژاد، آیدا رجبی، گندم نگارش و پریا مولایی از این رده سنی به‌نوبت به‌روی صحنه حاضر شدند و به اجرای قطعات خود پرداختند.

پس از استراحتی کوتاه، نوبت به رده‌های سنی ب و ج رسید. پارسا هادی، رومینا بردبار، عبدالحسین زارعی، شاهین گیوه‌چیان، عرفان فیجان و نیلوفر تبیانی از رده سنی ب و همچنین امین شناسا، سامرند فقیه‌زاده، مسعود فیروزی‌نژاد، هادی میسمی، سینا آذرآباد و نیما صدیق برازنده از رده سنی ج به‌نوبت مقابل هیأت داوران قرار گرفتند و قطعات خود را اجرا کردند.

در بخش ساز کنترباس نیز گشسب بانو بحرینی از رده سنی ب تنها شرکت‌کننده این بخش بود.

هستی حامدسپاسی و نیلوفر میرزانبی‌خانی غایبان روز پایانی جشنواره موسیقی جوان بودند.

آئین اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، امروز سه‌شنبه پنجم شهریورماه از ساعت ۱۸ با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئولان فرهنگی و هنری، اعضای هیأت داوران سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، هنرمندان و اصحاب رسانه در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/+


Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اصفهان| درس‌های جشنواره فیلم کودک برای فیلم‌سازان ایرانی؛ آیا فیلم‌های امروزی خانواده محورند؟- اخبار استانها – اخبار تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، جشنواره کودک، نامی آشنا و سرشار از شور و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *