تیتر خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / پیروزی انسان‌های معتقد و آرمانی تضمین قرآن است، هرچند تعدادشان کم باشد- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

پیروزی انسان‌های معتقد و آرمانی تضمین قرآن است، هرچند تعدادشان کم باشد- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، «بهار انقلاب قرآنی» عنوان برنامه‌ای است که هر شب از شبکه یک سیما پخش می‌شود و حجت‌الاسلام قاسمیان «گام دوم‌انقلاب» را از دریچه قرآن کریم، تبیین می‌کند. «بهار انقلاب قرآنی» در برنامه‌ «ماه خدا» که ویژه سحر شبکه یک سیما است، از ساعت ۰۲:۲۰ بامداد به مدت ۱۰ دقیقه پخش می‌شود. این برنامه راه‌حل عبور از مشکلات فعلی را واکاوی می‌کند.

حجت‌الاسلام قاسمیان به عنوان کارشناس آن با هدف قدم برداشتن در مسیر تحقق اهداف بیانیه گام دوم، تببین قرآنی انجام می‌دهد. این کارشناس صاحب‌نام مسائل دینی و مذهبی به خبرنگار خبرگزاری تسنیم، گفت: معنای گام دوم مشخص است یعنی یک حرکت رو به جلویی انجام شده و این را باید با تبیین درست به سمع و نظر مردم رساند.

وی افزود: خلاف تصویرسازی‌های غلطی که علیه جریان انقلاب اسلامی انجام می‌شود، انقلاب پیش‌ می‌رود. این نکته مهم است که حربه یأس‌آفرینی و رواج ناامیدی را در دستور کار خودشان قرار داده‌اند. امیدآفرینی و پیشبرد اهداف و شاخصه‌های دیگر انقلاب اسلامی همه متکی بر این است که ابتدا بدانیم و تبیین شود که یک گام به جلو رفته است.

حجت‌الاسلام قاسمیان با اشاره به اینکه «گام دوم انقلاب» به همه تصویری از جلو رفتن، پیشروی و پیشرفت می‌دهد، تأکید کرد: این تصویرسازی غلط رسانه‌های غربی است که فریاد می‌زنند بدبخت شدیم و به عقب می‌رویم اما بیانیه گام دوم انقلاب این تصویر درست را در اختیار همگان قرار می‌دهد که به حسب ظاهر یکسری مشکلاتی هم داشته‌ایم ولی به جلو رفته‌ایم و همین اصل گام دوم بودن را درست تبیین کنیم همه‌چیز روشن می‌شود.

وی تصریح کرد: رسانه‌ملی باید در جنگ تصویرسازی‌ها، یک تصویرسازی درست انجام دهد. باید به آرمان‌هایی که در ابتدای انقلاب گفتیم پای آن بایستیم و یادآوری آن که مردم برنگشتند از این آرمان‌ها و عده قلیلی به این ارزش‌ها پشت کرده‌اند، نمایش و تصویرسازی این ارزش‌ها هم مهم است. جامعه باید بداند در داستان طالوت و جالوت به جز عده قلیلی همه از آرمان‌هایشان برگشتند ولی همان مقدار قلیل پیروز شدند. این پیروزی نصیب حامیان و پیروان ارزش‌های انقلاب و اسلام است.

این کارشناس مذهبی و دینی در پایان خاطرنشان کرد: جالب است که دوره‌ای هم به این برجام امید بستند و این وعده قرآن است که نمی‌شود. این‌ها پایبند هیچ قرارداد و معاهده و پیمانی نیستند. مردم به این باور رسیدند که آمریکایی‌ها و استکبار زیاده‌خواه هستند و دیگر هیچ تبلیغاتی فریب‌شان نمی‌دهد. در حال حاضر هیچ‌کسی به مذاکره مجدد اعتقادی ندارد.

انتهای پیام/


Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مهدی کوشکی از تهران تا ونکوور!- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گزارش خبرنگار فرهنگی تسنیم، مهدی کوشکی این روزها دو پروژه تئاتری را به‌صورت موازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *